DOTACJE I FINANSOWANIE - DZIAŁAM KOMPLEKSOWO

Obliczę, pomogę i uzyskam dla Ciebie dofinansowanie z jednego z programów wsparcia. Złożymy wniosek wraz z wszystkimi innymi formalnościami. Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi!

Program Mój Prąd 5.0

OD kwietnia 2023 roku ruszya nabór wniosków w ramach kolejnej edycji programu Mój Prąd. Od 15 grudnia 2022 w kwotach dofinansowania pojawiły się spore zmiany w programie. Tym razem maksymalne dofinansowanie może wynieść nawet 54 000 złotych (ale nie więcej niż 50% kosztów kwalifikowanych) i obejmie nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale także magazyny energii oraz systemy zarządzania energią. Nowy nabór wniosków dedykowany jest dla użytkowników w nowym systemie net-billing, który obowiązuje od 1 kwietnia 2022 roku.
Zgodnie z zasadami nowej edycji programu, osobom, które nie skorzystały jeszcze z żadnej dotacji na swoją instalację fotowoltaiczną, przysługuje następujące dofinansowanie:

N

do 6000 zł – na samą instalację PV

N

do 7000 zł – na instalację PV sprzężoną z innym elementem

N

do 5000 zł – na magazyn ciepła, lub zbiornik CWU do Pompy Ciepła

N

do 16 000 zł – na magazyn energii

N

do 3000 zł – na systemy zarządzania energią HEMS/EMS (pod warunkiem zastosowania magazynu energii lub ciepła)

W TEJ EDYCJI PROGRAMU MOŻLIWE BĘDZIE RÓWNIEŻ DOFINANSOWANIE KLIMATYZATORÓW ORAZ POMP CIEPŁA

 

 

Program Czyste Powietrze

Program oferuje dofinansowanie wymiany starego pieca na paliwo stałe na nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła. Z dotacji można też sfinansować ocieplenie budynku czy zakup nowych drzwi i okien. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Najnowsza odsłona programu trwa od 3 stycznia 2023 roku. Według nowych zasad większym wsparciem zostają objęte osoby o najniższych dochodach – będą one mogły uzyskać do 100% dofinansowania. Maksymalna kwota dotacji dla tych osób może wynieść aż 100 000 zł.

Kredyt

Skorzystaj z finansowania na swoją instalacje.
Pozyskujemy finansowanie instalacji podczas jednej wizyty u klienta:

Współpracujemy z Alior Bank oraz Santander.